Web Sitesinden Tatil Evi Seçimi

Günümüzde tatil evi kirala ve kiralık evde tatil yapma tercih edilmeye başlanmıştır. Tatil evi seçimi emlak ve turizm şirketlerinin ofislerine gidilerek, yüzyüze görüşülüp, tatil evleri gezilerek veya internet üzerinden tatil evleri seçilerek yapılmaktadır.

Turizm ve emlak şirketlerine gitmek için geniş zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Tatil evleri Akdeniz’in en güzel tatil beldelerinde yer almakta ve tatil evlerinde tatil yapmak isteyen ise başka şehirlerde hatta dünyanın dört bir köşesinde bulunmaktadır. Turizm ve emlak şirketleri zamanı olmayan ve uzakta olan misafirler için internet üzerinden hizmet vermektedir.

Turizm ve emlak şirketi tarafından hazırlanan http://www.villadatatile.com/site/. Sayfası da tatil evi seçimine hizmet vermek amacıyla hazırlanmıştır.  Web sitesinde tüm tatil beldelerinde bulunan tatil evleri yer almaktadır.

Tatil evi seçerken en çok gitmek istenen  tatil beldesi web sayfasından seçilmektedir. Tatil beldesi seçimi yapıldıktan sonra o beldede bulunan tüm yazlık tatilevleri fotoğrafları ve fiyatları ile ekrana yansımaktadır. Kiralık tatil evlerinin fotoğraflarına tıklandığında ise tatil evlerine ait tüm detaylar misafirlerin incelemesi için ekranda görülmektedir. Kiralık tatil evleri oda sayısı, yatak kapasitesi, kiralık yazlık evlerin içinde bulunan dekorasyon eşyaları, odalarda yer alan eşyalar, yüzme havuzu bilgileri, bahçe bilgileri, kiralık yazlık evlerin konumu, manzarası gibi bilgiler yer almaktadır.

Misafirler ihtiyaçlarına uygun konum ve manzara olarak zevklerine uygun tatil evini seçtikten sonra web sitesinden rezervasyon işlemini yapmaktadır. Rezervasyon sırasında belirtilen ücretler dışında ek bir ücret talep edilmemektedir. Tatil başladığında web sitesinden fotoğrafları görülerek rezervasyon yapılan kiralık tatil evi misafirlere temiz ve hijyen bir şekilde teslim edilmektedir.

İsteyen misafirlere kiralık tatil evi hizmeti veren şirketten havaalanı gidiş dönüş transfer hizmeti, araç kiralama hizmeti, ekstra temiz hizmetide  sağlanmaktadır.

 

Leave a Reply