Side Tatil Evleri

Villa Vaha 1 300x225 Side Tatil Evleri

Akdeniz Bölgesinde Antalya’ya yaklaşık 75 km. uzaklıkta bulunan Side tatil beldesi yerli ve yabancı turistlerin dört mevsim tatil için tercih ettiği tatil beldelerindendir. Pırıl pırıl denizi, kumsalları, doğal ve kültürel güzellikleriyle rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Side de tatil yapan misafirler otel, motel, Side tatil evlerinde konaklamaktadır.

Side tatil evleri emlak ve turizm şirketleri tarafından hazırlanmakta, dayalı döşeli olarak misafirlere kiralanmakta ve tatil beldesinin en güzel konumlarında yer almaktadır. Denize sıfır, deniz manzaralı, orman manzaralı, tatil beldesi merkezinde, merkezden uzak konumlarda olan tatil evleri arasından seçim yapan misafirler ev ortamı sıcaklığında, beş yıldızlı otel konforunda eşsiz bir tatil yaşamaktadır.

Dayalı döşeli Side tatil evleri misafirlerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde 1, 2, 3, 4 yatak odasına sahip olup misafirler istedikleri tatil evini seçmektedir. Konforlu oturma grupları ile dekore edilmiş ferah salon, sağlam ve ortopedik yataklar ve temiz nevresim ve havlu takımları bulunan yatak odası, hijyen mutfak ve banyo tatil evlerinin bölümleridir. Salonda tv, dvd, modem bulunmaktadır. Balkonlu Side tatil evlerinde beyaz eşya dahil tüm ev dekorasyon eşyaları, mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır.

Side de tatil yapan misafirler antik kentin tüm güzelleri arasında eşsiz bir tatil yaşamaktadır. Doğal güzellikler, kültürel miraslar, lezzetli yemekler, kumsal ve deniz misafirleri memnun etmektedir. Side tatil beldesinde yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Bisiklete binme, yamaç paraşütü, tekne turu, koy gezileri, şelale gezileri, göl gezisi, doğa yürüyüşü yapılacak aktiviteler arasındadır.

Leave a Reply