Ölüdeniz Tatil Evleri

Kiralık Balayı Villası 23 300x225 Ölüdeniz Tatil Evleri

Ölüdeniz dünyaca ünlü tatil beldeleri arasında bulunmaktadır. Doğa ile içiçe bir tatil yaşanmaktadır. Muğla ili Fethiye ilçesine 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ölüdeniz adı denizin dalgasız, sakin oluşundan verilmiştir ve yılın dört mevsimi aynı sakinlik ve durgunluk devam etmektedir. Fethiye’de tatil yapan misafirler Ölüdeniz’de güneşlenmekte, denize girmekte ve Ölüdeniz veya Fethiye’de bulunan otel, motel ve Fethiye Ölüdeniz Tatil evleri da konaklamaktadır.

Ölüdeniz’de tatil yapan misafirler eşsiz bir tatil geçirmektedir. Ölüdeniz tatil evi, yazlık villa misafirleri gönüllerince bir tatil yaşamaktadır. İstedikleri zaman uyanmakta, istedikleri zaman villa havuzunda serinlemekte, istedikleri zaman Ölüdeniz plajında güneşlenmekte, denize girmektedir.  Ölüdeniz’in harika doğası içinde keşfe çıkan misafirler dalış ve sporları, yamaç paraşütü, tekne gezintisi, mavi yolculuk yapmaktadır. Misafirler Ölüdeniz ve civarında yer alan koy ve ada gezileri yapmaktadır.

Günübirlik ve konaklamalı kültür turları, jeep safari, doğa yürüyüşü yapılan aktiviteler arasında yer almaktadır. İsteyen misafirler araç kiralama hizmeti alarak çevreyi gezmektedir. Fethiye Ölüdeniz tatil evleri misafirleri istedikleri takdirde havaalanı transfer hizmeti de almaktadır.

Kiralık yazlık villa misafirlere temiz bir şekilde teslim edilmekte, misafirler istedikleri gün sayısı kadar kiralamaktadır. Ölüdeniz’in en güzel konumlarında yer alan villalar deniz manzaralı, orman manzaralı, özel yüzme havuzlu, dayalı döşeli lüks villalardır. Geniş aile, çekirdek aile, mutaassıp aile, arkadaş grupları, balayı çiftleri ihtiyaçlarına uygun farklı özellik ve tipte villalar bulunmaktadır. Fethiye Ölüdeniz Tatil evleri misafirleri hem dinlenmekte hem eğlenmektedir.

 

Leave a Reply