Datça Tatil Evleri

Deniz Manzaralı Villa Manzara 1 300x200 Datça Tatil Evleri

Muğla’nın şirin ilçesi Datça dünyaca ünlü bir tatil beldesidir. Akdeniz ve Ege Denizinin buluştuğu noktada denize uzanan Datça yarımadası eşsiz iklimi, temiz denizi, kilometrelerce uzanan kumsallarıyla tanınmaktadır. Knidos antik kenti  4000 yıl önce bu bölgede kurulmuştur. Çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Datça havasında bulunan bol oksijeni  ile dünyada 3. Sırada bulunmaktadır.

Datça özel bir tatil beldesidir. Datça’da yaşayanlar ve Datça’ya tatile gidenler birbirine saygı ve sevgi doludur. Doğayı ve çevreyi koruma, temiz tutma konusunda da örnek bir tatil kentidir.

Datça’da tatil yapan misafirler huzurlu, sakin, sessiz bir ortamda tatil yapmaktadır. Datça talinde otel, motel, pansiyon, kiralık villa, kiralık yazlık ve Datça tatil evlerinde konaklama yapılmaktadır.

Datça tatil evleri Datça yarımadasının en güzel yerlerinde konumlanmıştır. Emlak ve turizm şirketleri tarafından kiraya verilmektedir. Misafirler istedikleri gün sayısı kadar kiralayabilmektedir. Site içinde, müstakil tatil evleri bulunmaktadır. Tatil evlerinin içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları bulunmaktadır.

Datça tatil evleri ferah ve aydınlık salonunda konforlu oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler, televizyon, dvd, mutfakta tüm mutfak araç ve gereçleri, beyaz eşyalar yer almaktadır. Yatak odalarında geniş ve rahat yataklar, temiz nevresim takımları, komodin, gardırop bulunmaktadır. Beş yıldızlı otel konforunda tatil yapan misafirler özgür bir tatil yaşamaktadır.

Datça’nın kilometrelerce uzanan kumsallarında güneşlenen, mavi bayraklı denize giren misafirler çeşitli aktiviteler de yapmaktadır. Doğa yürüyüşü, su sporları, tekne gezintileri, plaj voleybolu, kataraman sörfü, ata binme, foto safari Datça’da yapılan aktivitelerden bazılarıdır.

Datça tatil evlerinde kalan misafirler istedikleri zaman uyanmakta, istedikleri zaman kahvaltı yapamakta, yemek ihtiyaçlarını Datça beldesinde veya yazlık tatil evlerinde gidermektedir. Misafileri akşamları sahilde yürüyüş yapmakta, kafe ve barlarda keyifli  zaman geçirmektedir. Eşsiz bir tatil yaşanmaktadır.

Leave a Reply