Dalyan Tatil Evleri

Dalyan Kiralık Villa Elif 31 300x200 Dalyan Tatil Evleri

Akdeniz’in dünyaca ünlü en güzel tatil beldeleri arasında yer alan Dalyan, Muğla ili Ortaca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Tarihi, doğal güzellikleri, coğrafyası ile eşsiz bir beldedir. Turizm açısından sürekli gelişen Dalyan her yıl dünyanın dörtbir yanından gelen binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Dalyan’a gelen misafirler otel, motel, Dalyan tatil evleri, Dalyan kiralık villalarında konaklamaktadır. Dalyan tatil evleri Dalyan’ın en güzel konumlarında yer almakta, misafirlere konforlu bir tatil sunmaktadır. Beş yıldızlı otel konforuna sahip Dalyan tatil evleri misafirleri özgür ve eşsiz bir tatil yaşamaktadır. Tatil evleri dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Dalyan’ın en güzel konumlarında yer alan tatil evleri deniz manzaralı, orman manzaralı, tatil beldesi merkezinde, merkezden uzak gibi farklı konumlarda yer almaktadır.

Dalyan tatil evleri misafirlere temiz olarak teslim edilmektedir. Elektrik, su, gaz gibi giderler için ek bir ücret istenmemektedir. Tatil evleri 1, 2, 3, 4 yatak odalı olabilmekte, misafirler ihtiyaçlarına uygun tatil evini seçmektedir. Dalyan kiralık evleri içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları yer almaktadır. Özel yüzme havuzlu, özel bahçeli müstakil tatil evleri olduğu gibi site içerisinde, ortak yüzme havuzlu tatil evleri de bulunmaktadır. Misafirler web sayfası üzerinden tatil evi seçmekte, rezervasyon yaptırmakta ve tatil başladığında seçmiş oldukları tatil evlerini teslim alıp rüya gibi bir tatil yaşamaktadır.

Dalyan’da tatil yapan misafirler antik kentleri, kral mezarlarını gezmekte, ada ve koy gezileri yapmakta, tekne turlarına çıkmakta, dalış ve su altı sporları yapmakta. Foto safari yapmakta ve antik kent kalıntılarını fotoğraflamakta, doğa yürüyüşü yapmakta ve  keyifli bir tatil yaşamaktadır. İstedikleri zaman tatil evlerinde vakit geçirmekte, özel havuzu kullanmakta, istedikleri zaman dünyaca ünlü İztuzu plajında güneşlenmekte, denize girmektedir.

Dalyan tatil evleri misafirleri yemek ihtiyaçlarını istedikleri zaman evde, istedikleri zaman Dalyan tatil beldesinde yer alan ve leziz ve taze yemekler sunan Dalyan restoranlarında karşılamaktadır. Her bütçeye uygun Dalyan tatil evleri bulunmaktadır.

Leave a Reply