Burhaniye Tatil Evleri

DSC2100 300x199 Burhaniye Tatil Evleri

Burhaniye Marmara Bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin şirin bir ilçesidir. Ege denizine kıyısı bulunmaktadır. Ege ve Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Turizm açısıdan önemli bir konuma sahiptir. Turistik tesis, konaklama merkezleri, eğlence yerleri, dinlenme tesisleri, alış veriş yerleri, yeme içme yerleri bulunmaktadır. Burhaniye’ye tatile gelen misafirler otel, motel veya Burhaniye tatil evlerinde konaklamaktadır.

Burhaniye tatil evleri Burhaniye İçmeler, Pelit Köy, Öğretmenler Mahallesi, Ören Mahallesi gibi sahilde yer alan mahalle ve köylerin en güzel konumlarında yer almaktadır. Misafirler Burhaniye tatil evlerinde gönüllerince tatil yapmakta, Burhaniye’nin mavi bayraklı plajlarında güneşlenmekte ve denize girmektedir. Burhaniye’de 4 mavi bayraklı plajlar bulunmaktadır. Mavi bayraklı plajlar Ören halk plajı, Öğretmenevleri plajı, Club Orient, Artemis Tatil Köyü plajlarıdır.

Burhaniye’de tatil yapan misafirler gezmekte, dinlenmekte, eğlenmekte ve Burhaniye’de yer alan tarihi ve kültürel yerleri gezmektedir.  Gezilip görülecek yerler arasında Burhaniye Kuvvay-i Milliye Müzesi bulunmaktadır. Müzede arkeolojik eserler sergilenmektedir. Yağcı Kültür Merkezi’nde sergiler düzenlenmektedir. Ören Açık Hava Tiyatrosu konser ve tiyatro alanı olarak kullanılmaktadır. Burhaniye’de Uluslararası Zeytin ve Zeytinyaığı Festivali, Burhaniye Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali düzenlenmektedir.

Burhaniye tatil evlerinde beş yıldızlı otel konforunda, ev ortamı sıcaklığında eşsiz bir tatil yaşanmaktadır.  Misafirler gönüllerince tatil yapmakta, istedikleri zaman Burhaniye’de istedikleri zaman tatilevlerinde vakit geçirmektedirler.

Burhaniye yazlık evlerinin site içinde, müstakil, apartman dairesi gibi seçenekleri vardır. Misafirler istedikleri özelliklerde, istedikleri konumda tatil evini seçmektedir. Tatil evleri dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Tatil evleri içerisinde salon, yatak odası, mutfak, banyo ve wc yer alıyor. Burhaniye’de Balkonlu, bahçeli, yüzme havuzlu, otoparklı tatil evleri  bulunuyor.

Leave a Reply